Witamy was bardzo serdecznie w bibliotece naszej szkoły.

Witamy w bibliotece SP4 [300x225]

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

 

Codziennie 8:00 - 14:00

 

n-le bibliotekarze:

Urszula Grzegorzewska

Hanna Kowalska

 

   Chciałybyśmy Was zachęcić, nie tylko do nauki w Szkole Podstawowej nr 4, ale także do korzystania ze zbiorów biblioteki.

   Na początku powiemy, w jaki sposób biblioteka wspomaga uczenie się i poszerza Waszą wiedzę, a więc:

  1. Po pierwsze ta biblioteka rozwija zainteresowania i potrzeby czytelnicze dzieci i młodzieży. Oprócz lektur posiada wiele pozycji literatury pięknej, przygodowej, młodzieżowej i fantasy.
  2. Po drugie ułatwia wyszukiwanie informacji poprzez dostep do ksiegozbioru podręcznego (są to słowniki, encyklopedie, leksykony, wszelkiego rodzaju bibliografie, ksiażki popularno - naukowe ze wszystkich przedmiotów).
  3. Po trzecie mozecie skorzystać z katalogów, ale przede wszystkim zawsze możecie liczyć na pomoc nauczyciela bibliotekarza. Panie zawsze chętnie pokażą Wam jak korzystać z możliwości, które oferuje biblioteka.

   Zapraszamy was do czytelni!

Witamy w bibliotece [300x225]

 

 

   Koło Przyjaciół Biblioteki zaprzaszamy!

 Przyjaciele biblioteki [300x400] 

Przyjaciele biblioteki [300x225]

Przyjaciele biblioteki [300x120]

 

 

   Członkowie Koła przygotowują różne imprezy propagujące czytelnictwo w szkole - odbywa sie ono pod hasłem "Biesiady czytelnicze" oraz w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" nasi gimnazjaliści wraz z uczniami klas siódmych i ósmych prowadzą akcję "Poczytaj mi przyjacielu - czyli starszy czyta młodszemu".

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!