Witamy was bardzo serdecznie w bibliotece naszej szkoły.

Witamy w bibliotece SP4 [300x225]

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

Codziennie 8:00 - 14:00

n-le bibliotekarze:

Urszula Grzegorzewska

Hanna Kowalska

Chciałybyśmy Was zachęcić, nie tylko do nauki w Szkole Podstawowej nr 4, ale także do korzystania ze zbiorów biblioteki.

Na początku powiemy, w jaki sposób biblioteka wspomaga uczenie się i poszerza Waszą wiedzę, a więc:

1. Po pierwsze ta biblioteka rozwija zainteresowania i potrzeby czytelnicze dzieci i młodzieży. Oprócz lektur posiada wiele pozycji literatury pięknej, przygodowej, młodzieżowej i fantasy.
  2. Po drugie ułatwia wyszukiwanie informacji poprzez dostep do ksiegozbioru podręcznego (są to słowniki, encyklopedie, leksykony, wszelkiego rodzaju bibliografie, ksiażki popularno - naukowe ze wszystkich przedmiotów).
  3. Po trzecie mozecie skorzystać z katalogów, ale przede wszystkim zawsze możecie liczyć na pomoc nauczyciela bibliotekarza. Panie zawsze chętnie pokażą Wam jak korzystać z możliwości, które oferuje biblioteka.

Zapraszamy was do czytelni!

Witamy w bibliotece [300x225]

Koło Przyjaciół Biblioteki zaprzaszamy!

Przyjaciele biblioteki [300x400]

Przyjaciele biblioteki [300x225]

Przyjaciele biblioteki [300x120]

Członkowie Koła przygotowują różne imprezy propagujące czytelnictwo w szkole - odbywa sie ono pod hasłem "Biesiady czytelnicze" oraz w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" nasi gimnazjaliści wraz z uczniami klas siódmych i ósmych prowadzą akcję "Poczytaj mi przyjacielu - czyli starszy czyta młodszemu".

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!