ZBIÓRKA  SUROWCÓW WTÓRNYCH 

 

Uczniowie i pracownicy naszej szkoły od wielu lat biorą aktywny udział w programach i przedsięwzięciach proekologicznych.

  • Udział w programie "Moje miasto bez odpadów"
  • Udział w programie "Recykling w mojej szkole"
  • Udział w konkursie "Zakręcone odkręcone"
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie "Komputery za tonery"

eko.jpg [300x225] 

 

Zbiórka surowców wtórnych w roku szkolnym 2018/2019

W roku szkolnym 2018/2019 zebrano 17525 kg makulatury,  660919 sztuk nakrętek i  33343 sztuk baterii.

  • Koordynatorki akcji  - p. Hanna Rynkiewicz i p. Ewa Szwaczka , co miesiąc przedstawiały raporty dotyczące zbiórki makulatury, nakrętek i zużytych baterii poszczególnych klas.

 

  • Najlepsze klasy to:

W zbiórce makulatury: 

1. III H (p. K. OWSIAK) –1829 kg

2. II A (p. L. WICHMANN) – 1366 kg

3. III D (p. I. SADO - OTTA) – 1137 kg

W zbiórce nakrętek:

1.  VII C (p. H. RYNKIEWICZ) –  58512sztuk                     

2.  II A (p. L. WICHMANN) –  41286sztuk

3.  I D (p. K. WILCZEWSKA) 37942–  sztuk                    

 W zbiórce zużytych baterii:

1. VII G (p. P. PŁOCHARCZYK) – 5543 sztuk

2. VIII C (p. W. RAUS) – 3801 sztuk

3. I B (p. A. CZAJKOWSKA) – 2696 sztuk

 

 

Rozliczenie udziału w konkursie na selektywną zbiórkę surowców wtórnych

„Lider segreguje i odzyskuje” – VI edycja

Kategoria indywidualna „Najefektywniejszy uczeń”

L.p.

Imię i Nazwisko ucznia

klasa

Zebrana ilość surowców wtórnych w kg

1.

Tamara Krakowiak              

III H

1680

2.

Fabian Kiszczuk

II B

747

3.

Michał Zieliński   

VII E

708

4.

Martyna Neupauer

VIII A

600

5.

Karolina Głębocka

VIII F

484

6.

Wiktor Kulla

VIII

415

7.

Nikola Czechanowska

II A

410

8.

Katarzyna Konopko

VIII C

400

9.

Julita Łaś

III D

387

10.

Kacper Tibus                                

III D

359

11.

Kacper Barański

IC

311

12.

Maja Waruszewska

VII J

300

13.

Bartosz Pepliński

VIII B

295

14.

Jan Chełchowski

III E

278

15.

Bartosz Burdziński

VII C

265

16.

Zuzanna Balda

II A

256

17.

Julia Moeller

III F

256

18.

Marta Kołodziejczyk                     

I D

228

19.

Alina Kaiser

III D

215

20.

Zuzanna Musalewska

VIII I

212

21.

Klaudia Kowalska

VII G

210

22.

Natalia Maj

VII J

201

23.

Julia Freitag

VIII B

184

24.

Kacper Oroń

VII D

183

25.

Dorota Czarnecka

VIII I

181

26.

Maksymilian Nikel

II B

174

27.

Kornelia Kurowska

VIII

169

28.

Karol Owsiak

III I

167

29.

Klaudia Plewa

III I

165

30.

Paweł Kwiczor

VII G

163

31.

Szymon Ciewiertnia

VII C

158

32.

Filip Gajewski                      

II C

158

                                                                                    Gratulujemy !