Nazwisko i imię


Tomasz Szulc

Dyrektor SP 4


Ruczyńska-Jakubowska Jolanta

wicedyrektor do spraw dydaktycznych klas 4-8

Sitkiewicz Hanna

wicedyrektor do spraw wychowawczych  klas 4-8

Ellert Katarzyna

wicedyrektor do spraw dydaktyczno-wychowawczych klas 0-3

 

Alama Grażyna - wychowanie do życia w rodzinie

Arosłanow Agnieszka - chemia, wychowawca 7H

Baczewska Magdalena - edukacjia przedszkolna, wychowawca

Bałamonczek Wioleta - geografia , wychowawca 8E

Bielińska Anna - nauczyciel w świetlicy

Bielińska Dagmara - j. niemiecki, wychowawca 7F

Bieszke Joanna - wychowanie fizyczne

Boguta Aleksandra -wiedza o społeczeństwie, urlop

Borkowska Elżbieta - n-l wspomagający, wychowawca 3I

Bralewska Karina-wychowanie fizyczne

Brejski Marek - pedagog

Chrzanowska Monika - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 2C

Czajkowska Aleksandra -edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 1B

Czarnecka Urszula - wychowanie fizyczne

Deja Sławomir - fizyka, wychowawca 8D

Dukowska Maria - j. polski

Dułak Marzena - geografia, wychowawca 8F

Elszkowska Natalia - logopeda

Furmaniak Alina - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 1C

Główczewska  Anna - j. polski, j. angielski, wychowawca 3B

Grzegorzewska Urszula - nauczyciel biblioteki

Jaworska-Góral Teresa - zajęcia techniczne

Jeliński Krzysztof - j. niemiecki, wychowawca 7D

Jeliński Marek - j. niemiecki, wychowawca 7B

Jędryszek Magdalena - j. niemiecki, wychowawca 8A

Justa Henryk - matematyka

Kajzer Piotr - wiedza o społeczeństwie

Kępka Bożena - muzyka, wychowawca 3G

Klinkosz Magdalena - nauczyciel w świetlicy

Kowalska Hanna - nauczyciel biblioteki

Kreja – Kwiczor Dagmara - j. angielski, wychowawca 7K

Kuklińska – Włoch Katarzyna - j. angielski, wychowawca  7E

Kulewicz – Łopata Krystyna - religia

Kulla Andrzej - historia, EDB, wychowawca 7A

Langowski Andrzej - wychowanie fizyczne

Langowski Jarosław- wychowanie fizyczne

Majdak  Ewa - j. polski, wychowawca 8B

Mering   Dorota - matematyka, wychowawca 8H

Michalska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 2B

Modrzewska Jolanta - fizyka, wychowawca 3C

Mucha Jacek - informatyka, wychowawca 3f

Nowopolski Bogusław - geografia

Okrój Dorota - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 1A

Orłowski  Kazimierz - informatyka, matematyka

Osnowski Janusz - religia

Ostrowska  Małgorzata - matematyka, wychowawca 3A

Owsiak Kalina - n-l wspomagający, wychowawca 3H

Płocharczyk Agnieszka - urlop

Płocharczyk Przemysław - j. niemiecki, wychowawca 7G

Prus Anita - pedagog szkolny

Pryczkowski Mateusz - religia

Raus Beata - matematyka, wychowawca 7I

Raus Władysława - historia, wychowawca 8C

Rogalska Jolanta - matematyka, wychowawca 8I

Rynkiewicz Hanna - biologia, chemia, wychowawca 7C

Sado - Otta Izabela - j. polski, wychowawca 3D

Sandach Iwona - chemia, wychowawca 3E

Stasiak Jarosława - j. polski

Stobińska Alina - matematyka

Stolińska Marta - historia

Szalbierz Dorota - religia

Sudenis Julia - nauczyciel w świetlicy

Szulkowska – Kalita  Lidia - j. polski, wychowawca 3F

Szwaczka Ewa - biologia, wychowawca 7J

Szymkiewicz Dorota - wychowanie fizyczne

Śmiełowski Tomasz - wychowanie fizyczne

Wasiek Henryk - wychowanie fizyczne

Wichmann Lucyna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 2A

Wieczorek Agnieszka - j. angielski, wychowawca 8J

Wilczewska Karolina - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 1D

Winsławska Emilia - informatyka

Wiśniewska Katarzyna - j. polski, wychowawca 8G

Witkiewicz Anna - wychowanie fizyczne